Zavřít

ALL EARS (Kate McIntosh, Nový Zéland/Belgie)

Pátek 4. 10. 2019 ve 20:00, Provozní budova B

Sobota 5. 10. 2019 ve 20:00, Provozní budova B

Koncept a režie: Kate McIntosh
Dramaturgie: Pascale Petralia, Tim Etchells
Sound design: John Avery
Light design: Chris Copland
Technická režie: Simon Stenmans
Produkční spolupráce: Ingrid Vranken

Performer: Lucy McCormick

V této inscenaci přeměňuje Kate McIntosh scénu v improvizovanou zvukovou laboratoř připravenou na řadu neobvyklých nahrávek, akustických experimentů za použití každodenních předmětů a materiálů. S židlemi se popotahuje, papír se trhá, sklenice se převracejí. Zvuky se sbírají, nahrávají a znovu pouštějí – jednak jako hudební stopa, jednak jako podkres, atmosféra. Sama Kate McIntosh působí jako zvědavá vědkyně, poťouchlý zvědavec či vypravěčka tisíce příběhů. Kate McIntosh fascinuje destrukce a tvorba, smysl a nesmysl, celek a zlomek, ráda hraje s publikem a vytváří nehmotné divadelní obrazy. Její inscenace je experimentální a zábavná zároveň.

80 minut, bez přestávky
V angličtině s českými titulky

Po představení 4. 10. proběhne v hledišti debata s tvůrci.

Production: SPIN
Special thanks for the 'Now' score, courtesy of Tim Etchells.
Coproduction Pact Zollverein (D), Kaaitheater (B), Künstlerhaus Mousonturm (D), Les Spectacles Vivants - Centre Pompidou (F)
with support of Vlaamse Overheid, Vlaamse Gemeenschapscommissie, Pianofabriek kunstenwerkplaats (B), Hebbel Am Ufer (HAU) (D)
SPIN is structurally supported by BUDA Kunstencentrum for the period 2017-2021.
Thanks for artistic advice: Gary Stevens, Simon Bayly, Palli Banine, Caroline Daish, David Helbich, Anna Rispoli // and for practical help: Anette De Wilde, Chloë De Vos, Sandra Oklobdzija, Pierre Willems, Bennert Vancottem, Ignaas Vancottem, Dries Bellinkx, PACT production team.
A House On Fire Project, with the support of the Culture Programme of the European Union.

Foto: Robin Junicke