Zavřít

Archiv aktualit 2017

Hledáme tanečnice do představení DEMOCRACY IN AMERICA - VÝZVA PRODLOUŽENA do 14. 9.!

Hledáme 12 tanečnic ve věku 20–35 let, které by během 3 dní (2.–4. 10. 2017) nazkoušely se souborem Societas Rafaelo Sanzio části choreografie pro inscenaci DEMOCRACY IN AMERICA. Výzva je prodloužena do 14. ZÁŘÍ!

Uzávěrka přihlášek na Workshop kritického psaní o divadle se blíží!

Chcete se naučit přemýšlet a psát o divadle? Zajímá vás, kudy se ubírá současné divadlo v zahraničí? Přihlaste se na workshop kritického psaní o divadle, zúčastněte se všech představení festivalu a zkuste si pod odborným vedením vše zreflektovat.

Uzávěrka přihlášek je už 15. září!

Více informací...

Hledáme tanečnice do představení Romea Castellucciho DEMOCRACY IN AMERICA!

Soubor Societas Rafaelo Sanzio hledá 12 tanečnic ve věku 20–35 let, které během 3 dní (2.–4. 10. 2017) nazkouší části choreografie a vystoupí pak ve dvou představeních (5.–6. 10.), která budou uvedena na podzim v rámci festivalu Pražské křižovatky na Nové scéně.

Hlásit se můžete manažerce festivalu Daniele Pařízkové na mail zasláním požadovaných materiálů nejpozději do 10. 7. 2017. Materiály budou předány souboru k výběru tanečnic.

Deadline na přihlášení: 10. 7. 2017

Více informací...

Speciální festivalové předplatné - v prodeji jen do 9. července!

Chcete si vychutnat celý festival Pražské křižovatky? Kupte si speciální festivalové předplatné a získejte vstupenky se slevou až 42 %.

Pro nákup vstupenek na jednotlivá představení přijďte k nám na pokladnu a ke dvěma zakoupeným představením dostanete na třetí vstupenku zdarma.

Nyní v prodeji online a na pokladnách Národního divadla.

Více informací...

Workshop kritického psaní o divadle

Pořádá Činohra ND v rámci festivalu Pražské křižovatky 2. – 8. října 2017 na Nové scéně

Chcete se naučit přemýšlet a psát o divadle?
Zajímá vás, kudy se ubírá současné divadlo v zahraničí?

Přihlaste se na workshop kritického psaní o divadle, zúčastněte se všech představení festivalu a zkuste si pod odborným vedením viděné reflektovat. Sedmidenní intenzivní dílna je zaměřena na analýzu a následnou psanou reflexi inscenace a koná se v rámci festivalu Pražské křižovatky.

Workshop vede Karolina Plicková, doktorandka na KTK DAMU, divadelní a taneční kritička, externí redaktorka časopisu Svět a divadlo.

Více informací...